ZLINE 24" Touchstone 168 Can Outdoor-Rated Dual Refrigerator Drawer, Panel Ready Champagne Bronze, RDSPOZ-24-CB
Receive the product within 3-5 business days
Luxury isn’t meant to be desired - it’s meant to be attainable. The ZLINE Autograph Edition 24 in. Touchstone 168 Can Outdoor-Rated Dual Refrigerator Drawer with Panel-Ready Doors and Champagne Bronze Handles (RDSPOZ-24-CB) features state-of-the-art cooling technology, dual smooth glide soft-closing drawers, and an expansive interior capable of holding multiple beverages. Designed with a fully wrapped, anti-sweat stainless steel exterior customizable panel-ready doors perfect for indoor or outdoor installation, ZLINE Autograph Edition Touchstone Refrigerator Drawers are masterfully crafted to let you host parties of any size for any occasion.
- Adjustable Legs - 4 legs at the bottom of the appliance can be adjusted up to 1 in. to accommodate multiple installation heights
SPECIFICATIONS:
| Dimensions | 23.875 in. W x 25.875 in. D x 34 in. - 35 in. H |
| Depth Without Handle | 22.44 in. |
| Cutout Dimensions | 24 in. W x 24 in. D x 24.5 in. H |
| Door Style | Double Drawer |
| Total Capacity | 4.6 cu. ft. |
| Drawer Temp Controls | 34°F-65°F |
| Depth Type | Counter Depth |
| Electrical Requirements | 120V/60Hz/15A |